Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Ogłoszenie: sprzedam: psy myśliwskie

Sprzedam Gończy polski po ChPl rodzice polujący do obioru z metrykami
cena 1600 1200 zł
sprzedane
 
Lokalizacja właściciela: Kochanówka (Warmińsko-mazurskie)
Ogłoszenie 107994 z dnia 2019-07-07 22:38:56
Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 1020

Opis:
Zapraszam Koleżanki i Kolegów myśliwych do zakupu szczeniąt Gończy Polski, są gotowe do wydawania, odrobaczone, zaszczepione.
 
Oboje rodzice to psy polujące należące do myśliwych, ojcie to pies leśniczego. Ojciec EMIR ze Szkółki Lesnej to pies wyjatkowej urody Champion Polski, który zdobywał tytuły najpiękniejszego psa rasy polskiej na wystawach. Matka CEDRA Kolonia Bażyńska mocna suka o olbrzymiej pasji łowieckiej. Swiadomi odbiorcy wiedzą, że obie hodowle są doceniane. Oboje rodzice to psy mieszkające w lesie (po sąsiedzku), spędzają masę czasu w terenie, pięknie zbudowane, o dobrze rozwiniętej muskulaturze, zdrowe i bez chorób czy wad. W łowisku pracują bardzo wytrwale - suka uwielbia polowania z podchodu po kilkanaście kilometrów, dzikarz, dochodzi postrzałki. Ojciec naturalny oszczekiwacz - głosi martwą zwierzynę zdecydowanie i skutecznie. Psy pracują aktywnie, wyćwiczone aby wracać do myśliwego po tropie nawet w nieznanym terenie. Psy przyjazne i dobrze zsocjalizowane. 
 
Szczeniaki po przeglądzie kynologicznym bez wad i chorób, zatatuowane. Miot równy i dobrze odchowany. Z miotu 9 szczeniąt (2 psy i 7 suczek), obecnie dostępne są 1 pies i 3 suczki. Rezerwacje na bieżąco kontakt przez facebook lub bezpośrednio.
 
Za okazaniem legitymacji PZŁ znizka przy odbiorze 100 zł od uzgodnionej ceny zakupu. 
 
Opisy i mnóstwo zdjęć na stronie facebook: https://www.facebook.com/Raj-Kochanówka-Hodowla-Psów-Rasowych-FCI-406954896555932/   

Polecamy ogłoszenia:
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - oferta krycia
cena 1 zł
posokowiec bawarski - oferta krycia
cena 1 zł
Szkolenie psów myśliwskich
cena 1234 zł