Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Reklamowane ogłoszenie: sprzedam: lunety

Sprzedam luneta MARCH TACTICAL 10-60x56
cena 9900 zł
sprzedane
 
Stan: używany
Lokalizacja właściciela: Poznań (Wielkopolskie)
Ogłoszenie 127782 z dnia 2020-11-02 14:08:22
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 1437

Opis:
Dzień Dobry,
 
W dniu dzisiejszym sprzedam bardzo poszukiwaną lunetę taktyczną o niezwykłym przybliżeniu jaką jest MARCH TACTICAL 10-60x56 tubus 34mm krzyż MTR 2 - ulepszona wersja MIL-DOT. 
To japońska produkcja i niezwykła jakość wykonania. Luneta nie na darmo nosi określenie TACTICAL. Jest niemal pancerna. Przewyższa jakością wykonania wszelkie lunety rodem z USA zarówno Leupolda, NightForca czy Vortexa. Do tej pory była niedościgniony Gralem nawet dla optyki niemieckiej ze względu na utrzymanie parametrów kliku przy najwyższych przybliżeniach. Jakość mechanizmów co słychać przy klikaniu jest po prostu fantastyczna - słychać tą precyzję - jeśli można tak w ogóle napisać. Tak jednak jest. Klik jest pewny a jakość obrazu pozwala widzieć przestrzeliny na czarnym nawet na dystansach zobowiązujących. 
Luneta jest w doskonałym stanie, nie nosi śladów użytkowania mimo, że była postawiona na karabinie. 30 lat gwarancji jest najlepszą rękojmią jakości wykonania. Pozostało 28 lat. Klik 1/8 MOA a znaczniki 1/4 MOA, co znacznie ułatwia szybkie klikanie. Oczywiście nowoczesny system podświetlenia dopełnia obrazu tej produkcji "małych japońskich rączek". Szkła bez rys, zabrudzeń czy nawet niewielkich wad. Obraz krystaliczny. Całość zwieńczona oryginalnym SUN Shadow oraz markowymi dekielkami ochronnymi.
Luneta nie posiada żadnych ukrytych wad. Udzielam na nią gwarancji rozruchowej. To doskonałe urządzenie optyczne z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających strzelców. 
 
Poza faktem, że czas oczekiwania na taką lunetę wynosi kilka miesięcy to jej wystawiona cena powinna być uznana za prawdziwą okazję co z całą mocą podkreślam.
 
Cena 9900zł do niewielkiej negocjacji.
 
Uprzejmie proszę o kontakt sms na nr 510 064 921. Oddzwonię w wolnej chwili.
 
pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia


       

Polecamy ogłoszenia:
Nóż mysliwski FALKE na zamowienie
cena 730 zł
dubeltówka Merkel 147S na pełnych zamkach
cena 9999 zł
wysoka muszka do karabinu Schmidt & Rubin
cena 120 zł