Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Reklamowane ogłoszenie: sprzedam: psy myśliwskie

Szczenięta
Sprzedam Łajka zachodniosyberyjska - szczenięta
cena 3000 zł
 
Lokalizacja właściciela: Lubaczów (Podkarpackie)
Ogłoszenie 136717 z dnia 2021-06-07 07:36:04
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 516-035-170
email:
Adres internetowy: www.zlajafarmera.com.pl/pl-pl/galeria/galeria-lajka-zachodniosyberyjska
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 138

Opis:
Dnia 29 maja 2021 przyszły na świat rodowodowe szczeniaki rasy łajka zachodniosyberyjska
- matka: BEZA z Krainy Pollandii (FCI) ur. 17.11.2016 r. zdecydowana i charakteryzująca się nieprzeciętną odwagą suka polująca .Uczestniczy aktywnie w polowaniach indywidualnych jak i zbiorowych. Na polowaniach indywidualnych bardzo głęboki poszuk. Zwierzynę zranioną oszczekuje nawet do kilku godzin ,aż pojawi się myśliwy. Bardzo dobrze zbudowana i silna fizycznie. Na wystawach 2x CWC i 1x CACIB, tytuł: Zwycięzca Płci Przeciwnej, Najlepsza Dorosła Suka. Rodzice sprowadzeni z Białorusi .Matka Via zwyciężczyni pracy w zagrodzie na dzika natomiast ojciec DYM zwycięzca pracy w zagrodzie na dziku i niedźwiedziu.

- ojciec: Akim ur. 2016 r. . – pies intensywnie polujący sprowadzony z Rosji bardzo szybki i odważny . Doskonała psychika (nie boi się niczego) . W wieku 20 miesięcy – na konkursie Dzikarzy który odbył się w naturalnych warunkach podczas polowania zbiorowego zdobył Dyplom I stopnia z maksymalną liczbą punktów !!! Na wystawach doskonały – 2x CWC i 1x CACIB. Obojga jego rodziców (AZAR – KIRA NOVAYA VOLNA) wchodziło w skład drużyny 4 psów, które wygrały najbardziej prestiżową imprezę pracy łajek czyli Puchar Rosji 2016r. na dziku i niedźwiedziu.

Łajki myśliwskie posługują się przy tropieniu zwierzyny równocześnie i w jednakowym stopniu węchem, słuchem i wzrokiem, co wyróżnia je od pozostałych ras psów myśliwskich

www.zlajafarmera.com.pl/pl-pl/galeria/galeria-lajka-zachodniosyberyjska

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Szczenięta   

Polecamy ogłoszenia:
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - oferta krycia
cena 1 zł