Reklamowane ogłoszenie: sprzedam: lunety

Sprzedam Nasadka termowizyjna Pulsar Krypton 2 FXG50
cena 14249 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Katowice (Śląskie)
Ogłoszenie 171077 z dnia 2024-06-18 22:11:43
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 692-271-846
Adres internetowy: www.twojaoptyka.pl

Zadaj pytanie

Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 5544

Opis:
Nasadka termowizyjna Pulsar Krypton 2 FXG50
 
→ Produkt nowy, fabrycznie zapakowany.
→ Dystrybucja polska.
→ Trzy lata gwarancji.
→ Wystawiamy paragon/ fakturę VAT do każdego zakupu.
→ Możliwość sprawdzenia i porównania produktów w terenie.

Pulsar Krypton 2 FXG50 jest mniejszym, lżejszym i jeszcze bardziej funkcjonalnym następcą bestsellerowej nasadki Krypton FXG50.
Prezentowany model podobnie jak w jego poprzednik wykorzystuje sensor o rozdzielczości 640×480 o wielkości piksela 12 µm.

W nasadce zastosowano wyświetlacz AMOLED HD, o większej rozdzielczości 1920×1080 pikseli oferujący najostrzejszy obraz spośród nasadek termowizyjnych dostępnych na rynku. Nasadka jest dopasowana do różnych rodzajów optyki o zmiennym powiększeniu, Pulsar Krypton czyni z lunety dziennej potężne narzędzie termowizyjne. Najwyższej jakości germanowy obiektyw o ogniskowej 50 mm o wyższej światłosile F1.0 znacznie poprawia jakość obserwacji obiektów znajdujących na dużych odległościach i pozwala na zlokalizowanie celu wielkości sylwetki człowieka na dystansie do 2300 metrów. Wysokiej jakości sensor o wielkości piksela 12 µm oferuje użytkownikowi doskonały kontrast termiczny oraz wysoką czułość (NETD 40 mK) nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nasadki Krypton są w pełni wodoodporne, mogą być używane w każdych warunkach pogodowych, w temperaturach od -25 do +50 stopni. Obudowa posiada stopień ochrony IPX7 (co umożliwia na zanurzenie urządzenia na głębokości 1 metra przez 30 minut).

Dzięki innowacyjnemu systemowi adapterowemu nasadka może być zamontowana na lunecie dowolnej marki i wszystkich średnic obiektywu (brak adaptera w zestawie).

Montaż nasadki na lunetę dzienną jest prosty, szybki i powtarzalny, umożliwiający płynną regulację pola widzenia nasadki oraz precyzyjnego ustawienia jej w stosunku do punktu celowania lunety, do menu nasadki Krypton 2 dodano krzyż pomocniczy, ułatwiający precyzyjną synchronizację z lunetą. Aby zachować najlepszy komfort obserwacji przy jednocześnie doskonałej jakości obrazu zalecanym zakresem powiększeń w lunecie dziennej jest 2-6x.

Obraz nasadki Krypton 2 można dostosować do własnych potrzeb ustawiając odpowiednio kontrast, jasność oraz wybierając jedną z ośmiu dostępnych palet kolorystycznych.

Do zasilania zastosowano łatwo wymienny akumulator typu IPS7 o pojemności 6400 mAh pozwalający do 11 godzin ciągłej pracy.     

Polecamy ogłoszenia:
Tłumik CZ Tikka Blaser Sauer i inne.
cena 880 zł
Nóż myśliwski FALKE na zamowienie + personalizacja
cena 1000 zł
ekspress dryling Skwarka
cena 28000 zł