Ogłoszenie: sprzedam: broń czarnoprochowa

Sprzedam MAYNARD - odtylcowy karabin czarnoprochowy
cena 6910 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Tarnów (Małopolskie)
Ogłoszenie 166541 z dnia 2024-06-28 17:53:22
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 602-511-759
Adres internetowy: https://goo.gl/maps/KuzZB6jvzEpu58RJA

Zadaj pytanie

Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 6816

Opis:
MAYNARD - Karabin czarnoprochowy rozdzielnego ładowania, odtylcowy. Replika broni sprzed 1885 roku z zestawem akcesorów strzeleckich - tzw. zestaw startowy. Kalibry:. 30,. 31,. 35,. 36,. 45,. 50 lufa gwintowana 61-72 cm. Wariant do wyboru - na zamówienie.
Kapiszony 4 mm. Karabin szczelny, bez przedmuchów wstecznych przez baskilę i kominek. Drewno orzechowe w pięknej wielowarstwowej politurze. Podzespoły polerowane ze stali oksydowane na gorąco. Piękny i dekoracyjny egzemplarz do domu, kolekcji - na ściane oraz na strzelnicę.
Na wyposażeniu diopter lub szczerbinka z przeziernikiem. Na zakupiona broń wystawiamy fakturę z wliczonym 23-procentowym podatkiem VAT - zawarty w podanej cenie. Nie ma dodatkowej opłaty od transakcji kupna sprzedaży. Możliwość indywidualnej konfiguracji i wyposażenia. Zainteresowanym oferujemy i zalecamy możliwośc osobistego obejrzenia broni i treningu strzeleckiego - do odrębnego uzgodnienia.
Zestaw zawiera karabin MAYNARD, gilzy mosiężne 10 szt. pociski 50 szt. wycior, szczotke, klucz do kominka, oliwę i płyn do czyszcenia. Możliwe dodatki: prasa, matryce, prezentowane przedmioty na ostatnich trzech zdjęciach nie wchodza w zakres oferty.
Replika broni czarnoprochowej rozdzielnego ładowania sprzed 1885 roku - zgodnie z u. o b. i a. nie wymaga pozwolenia na broń. Nie zawiera materiałów niebezpiecznych. Sprzedaż wyłącznie osobom pełnoletnim.
 


Polecamy ogłoszenia:
Tłumik CZ Tikka Blaser Sauer i inne.
cena 880 zł