Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
email: hasło: Przypomnij hasło Utwórz konto
Ogłoszenie: sprzedam: broń: pistolety i rewolwery

Sprzedam GLOCK 17 Gen 3 9mm luger
cena 3190 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Warszawa (Mazowieckie)
Ogłoszenie 149358 z dnia 2022-05-17 07:21:39
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 571-862-921
email:
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 420

Opis:
Pistoletu Glock 17 nikomu przedstawiać nie trzeba, bo to klasyka, a pistolet Glock 17 III generacji przez wielu strzelców uznawany był za najlepszą wersję do czasu wejścia generacji V. Jednak mimo pojawienia się jej, nadal wielu strzelców decyduje się na zakup starszej wersji doceniając zastosowane w niej rozwiązania.

Od najnowszych wersji Glocka generację III łatwo można odróżnić po charakterystycznym, „dwukołkowym” spuście - nowsze pistolety mają już tylko jeden kołek mocujący urządzenie w broni. Kolejną charakterystyczną cechą jest chwyt z wyprofilowanymi „półeczkami” rozdzielającymi palce, bez nakładek zmieniających rozmiar.

Zainstalowany w broni standardowy spust przez wielu uważany jest za jeden z lepszych montowanych fabrycznie w Glockach, a do tego jest banalnie prosty do zmodyfikowania. Sprzyja temu prosta konstrukcja i nieprzebrana ilość akcesoriów do modyfikacji spustu i innych elementów Glocków III generacji dostępnych w sklepach, a przy tym łatwych do samodzielnego montażu przez osoby o podstawowych zdolnościach manualnych. Akcesoria są tanie, powszechnie dostępne i produkowane przez wiele firm, więc każdy znajdzie to, co mu jest potrzebne. Także magazynki do Glocka 17 są ogólnie dostępne, niedrogie i pochodzą od różnych producentów, w tym renomowanych, jak choćby Magpul.


     

Polecamy ogłoszenia:
rewolwer CP Colt Army 1860 kal .44
cena 1980 zł
Grawerowany Remington Armi San Paulo
cena 3900 zł
Osada CARBON BLASER R8 SUCCESS
cena 6500 zł