Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
email: hasło: Przypomnij hasło Utwórz konto
Ogłoszenie: sprzedam: broń: pistolety i rewolwery

Sprzedam pistolet STI LAWMANN
cena 8900 7900 zł
sprzedane
 
Stan: używany
Lokalizacja właściciela: Poznań (Wielkopolskie)
Ogłoszenie 127774 z dnia 2021-10-18 09:23:12
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 3161

Opis:
Dzień Dobry
Oferuję na sprzedaż unikatowy pistolet STI LAWMANN w kalibrze 45 z lufą o długości 5". Dla tej broni jedyny i słuszny kalibet Tzw. "Kluseczka" czyli nabój 45ACP jest zgodny z jej tradycją ale przede wszystkim wybitnie celny w tej lufie. Celność pistoletu nie ogranicza strzelca. Raczej to strzelec ogranicza uzyskiwaną celność tej broni. 
Jest to model 1911. Jego wykonanie i jakość jest już legendarna. Firma STI szczyci się tym, że produkuje broń najwyższej jakości i z najlepszych materiałów. Absolutnie nie wolno porównywac tego wykonania z innymi producentami nawet takimi jak Kimber czy Wilson. Śmiem twierdzić, że aktualnie jest to najlepsza produkcja systemu COLT 1911. 
Pistolet jest używany jednak wszelkie ślady użytkowania pochodzą raczej z przyjemności noszenia tej broni niż strzelania. Broń jest sprawna w 100%. Udzielam na nią gwarancji. Przewód lufy - lustro.
 
Do zestawu dokładam oryginalne kabury z najwyższej jakości skóry i wykonania. To jest prawdziwy rarytas kolekcjonerski. Jednostki broni STI są cenione i poszukiwane. Prawdziwa męska biżuteria ale także styl i klasa sama w sobie. Bez wątpienia jest to także absolutna przyjemność noszenia na pasku.
 
Umieszczona tarcza strzelona lekko od niechcenia na 25m 10 strzałów z jednego składu. Zapewniam, że nie jest to szczyt możliwości strzelca a już zwłaszcza tego wspaniałego pistoletu. 
 
Podsumowując. Sprzedaję nietuzinkowy zestaw Pas + Ładownice 2 szt + kabura - zestaw naturalna skóra oraz 2 x ładownica + kabura - zestaw czarny i oczywiście pistolet wraz z oryginalnymi kuferkiem i kompletem dokumentów. 
 
Sprzedam wyłącznie osobie posiadającej zezwolenie na zakup broni palnej.
 
Uprzejmie proszę o kontakt sms'em na nr 510 064 921, oddzwonię w wolnej chwili. Ogłoszenie umieszczone na innych portalach więc kto p


Polecamy ogłoszenia:
rewolwer CP Colt Army 1860 kal .44
cena 1580 zł
rewolwer czarnoprochowy Roger&Spencer
cena 2640 zł
remington Model 1858 Target kal. 44
cena 1760 zł