Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Ogłoszenie: sprzedam: broń: sportowa

Sprzedam Beretta 1301 Comp Pro
cena 7390 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Warszawa (Mazowieckie)
Ogłoszenie 135759 z dnia 2021-06-04 17:31:21
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 784-695-388
email:
Adres internetowy: https://twojabron.pl/
Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 633

Opis:
Nowość w sklepie Twoja Broń. Wyczynowa strzelba sportowa 12/76 Beretta 1301 Comp Pro, która od podstaw została zaprojektowana w oparciu o wskazówki najlepszych zawodników IPSC.
 
Strzelba wnosi zupełnie nową jakość w kwestii łatwości obsługi, uniwersalności i dostosowania do preferencji strzelca. Z komorą zamkową w emblematycznym dla włoskiego producenta błękitnym kolorze wyróżnia się też niecodziennym designem.

Broń posiada fabrycznie powiększony magazynek, który został opracowany przez Toni Systems i może pomieścić 10 naboi. Dodatkowe doładowanie ułatwia specjalnie zaprojektowana łyżka, na stałe pozostająca w dolnym położeniu. Powiększone zostało również okno wyrzutu łusek.

Kolba i czółenko broni wykonano z wysoko przyczepnych materiałów syntetycznych, a pewność uchwytu dodatkowo poprawiają gumowe wstawki na kolbie, bace i chwycie. 1301 Comp Pro została też wyposażona w system Kick-Off Plus, który aż o 40% redukuje odrzut broni, a jej obsługę dodatkowo ułatwiają powiększone manipulatory.

Lufę wykonano z wysokojakościowej stali w technologii Steelium Optima Bore HP, która znacząco poprawia prędkość i skupienie śrutu. Dzięki zastosowaniu wysokiej szyny ograniczono podrzut i odrzut broni. Precyzję strzelby dodatkowo zwiększają trzy dołączone do zestawu czoki Optima Choke HP Black Edition.

 

Polecamy ogłoszenia:
rewolwer CP Colt Army 1860 kal .44
cena 1480 zł
wysoka muszka do karabinu Schmidt & Rubin
cena 120 zł
MP 40 GSG
cena 2800 zł