Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Ogłoszenie: sprzedam: broń: sztucer repetier

Sprzedam Browning X-Bolt Composite Brown
cena 4990 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Warszawa (Mazowieckie)
Ogłoszenie 132737 z dnia 2021-09-23 11:57:29
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 784-695-388
email:
Adres internetowy: https://twojabron.pl/
Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 3790

Opis:
Sprzedam najnowszy sztucer z rodziny Browning X-Bolt, model Composite Brown Adjustable w kalibrze 6,5 Creedmoor. Konstruktorzy tej broni skupili się na zapewnieniu jej maksymalnej funkcjonalności, co zaowocowało kilkoma poprawkami w stosunku do poprzednich wersji.

Osadę wykonano z lekkiego ale jednocześnie twardego brązowego polimeru, dzięki temu zredukowano masę broni jednocześnie zachowując jej dużą odporność na uszkodzenia i brud.

Kolba posiada regulowaną bakę i pistoletowy chwyt, co pozwala na pewną obsługę oraz dopasowanie broni do preferencji strzelca. Fakturowanie kluczowych elementów zapewnia stabilny chwyt, a gumowa stopka w znacznym stopniu redukuje odrzut.

W modelu Composite Brown Adjustable dodatkowo zastosowano powiększoną śrubę regulacji baki oraz wielokątną gałkę zamka, a także zmodernizowany mechanizm spustowy Super Feather, który pozytywnie wpływa na celność broni.

Samonośna lufa o dugości 22 cali została zakończona gwintem M14x1 umożliwiającym instalację kompensatora lub tłumika. Broń wyposażono też w bazy pod montaż optyki.


       

Polecamy ogłoszenia:
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - oferta krycia
cena 1 zł
Nóż mysliwski FALKE na zamowienie
cena 730 zł
dubeltówka Merkel 147S na pełnych zamkach
cena 9999 zł