email: hasło: Przypomnij hasło Utwórz konto
Ogłoszenie: sprzedam: broń: sztucer repetier

Sprzedam SAKO 85 Finnlight II
cena 13490 zł
sprzedane
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Warszawa (Mazowieckie)
Ogłoszenie 141933 z dnia 2022-09-10 11:01:50
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 6588

Opis:
Już teraz w sklepie TwojaBroń.pl dostępny jest lekki i wytrzymały sztucer Sako 85 Finnlight II w klasycznym kalibrze 30-06 Springfield. Idealne rozwiązanie dla myśliwych polujących w wymagających warunkach pogodowych.
 
Przy konstrukcji tej broni skupiono się na redukcji jej wagi przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wytrzymałości i funkcjonalności. Osadę wykonano z włókna szklanego, a kluczowe elementy chwytów i regulowaną bakę z wysoko przyczepnego elastomeru.
 
Ciężar Sako 85 Finnlight II jest dodatkowo zmniejszony przez zastosowanie ryflowanej lufy o długości 57 cm, wykonanej z najwyższej jakości kutej na zimno stali, którą przed korozją zabezpiecza wytrzymała ceramiczna powłoka Cerakote. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom waga broni wynosi niecałe 3 kg.
 
Stalowy zamek skonstruowano w sposób minimalizujący ryzyko zacięcia, a jago konstrukcja pozwala na łatwe doładowanie repetiera od góry. Sztucer posiada też podwójne zabezpieczenie zamka i spustu oraz mechanizm zapobiegający wypadaniu magazynka.
 
W przypadku zakupu broni lub optyki w naszym sklepie zamontowanie i przystrzelenie lunety gratis.
   

Polecamy ogłoszenia:
TERMOWIZOR INFIRAY E3 MAX V3 KAMERA TERMOWIZYJNA
cena 9999 zł
LUNETA NOKTOWIZYJNA INFIRAY TUBE TD50L
cena 5499 zł
CELOWNIK TERMOWIZYJNA INFIRAY RICO RL42
cena 15980 zł