W sklepie Twoja Broń dostępne są najwyższej jakości sztucery Schultz & Larsen. Broń duńskiego producenta słynie z bardzo wysokiej precyzji wykonania, wytrzymałości i celności. W ofercie posiadamy modele Classic DL z osadą drewnianą oraz Classic DL Thumbhole z łożem polimerowym, w kalibrach .308 Win i 30-06.
Osadę wersji drewnianej wykonano z drzewa orzechowego klas 1-5. Z kolei wersja syntetyczna, która jest wyposażona w pistoletowy chwyt i regulowaną bakę, została wykonana z odpornego na uszkodzenia polimeru.
Sztucery Classic DL posiadają precyzyjną pływającą lufę, która jest wykonywana z jednego kawałka wyselekcjonowanej pod kątem parametrów technicznych stali. Każda lufa duńskiego producenta jest gwintowana i szlifowana przy użyciu tradycyjnych metod, a jej powierzchnia jest pokryta wytrzymałą polerowaną oksydą.
W sprzedaży posiadamy sztucery z lufami o długości 56 cm (zakończone gwintem), które posiadają zintegrowane bazy montażowe oraz wiercenia. W zestawie znajdują się też wyprodukowane Schultz & Larsen szyny Picatinny. Waga broni wynosi ok. 3,4 kg.
Cena z ogłoszenia dotyczy broni z osadą drewnianą. Cena wersji Thumbhole wynosi 10500 zł.
Przy zakupie broni lub lunety w naszym sklepie optykę zamontujemy i przystrzelimy gratis.