Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Ogłoszenie: sprzedam: lornetki

Sprzedam LORNETKA SWAROVSKI NL PURE 10x42
cena 12500 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Warszawa (Mazowieckie)
Ogłoszenie 131002 z dnia 2021-05-06 15:44:42
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 571-862-921
email:
Adres internetowy: www.besthunters.pl/swarovski-lornetka-nl-pure-10x42-w-b.html
Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 1252

Opis:
Przedmiotem sprzedaży jest nowa lornetka Swarovski NL Pure 10x42. Jest to niesamowity produkt, który oczarował wszystkich w Best Hunters.
 
Seria NL PURE to szczyt możliwości optycznych aktualnie produkowanych lornetek. Swarovski po raz kolejny zaprezentował produkt, który oferuje parametry optyczne będące poza zasięgiem konkurencji. Zaprezentowana w roku 2020 linia lornetek NL PURE udowodniła że jest możliwe osiągnięcie niezwykle szerokiego pola widzenia przy zachowaniu poręcznej konstrukcji i znakomitej jakości obrazu. Zastosowano dachowe pryzmaty typu Schmidt-Pechan. 91% transmisja światła w układzie optycznym w połączeniu z użytkowymi parametrami generuje bardzo jasny obraz. Połączenie soczewek wykonanych w technologii field flattener i optyki HD odpowiada za doskonałą rozdzielczość obrazu w całym polu widzenia. Specjalne powłoki ułatwiają utrzymanie soczewek w czystości. Dystanse okularów posiadają sześć ustawień odległości od oka. Regulacja dioptrii umieszczona została oddzielnie tuż przed pokrętłem regulacji ostrości obrazu. Producent zadbał o to by te wszystkie atuty umieścić w poręcznej i stosunkowo lekkiej konstrukcji. Konstrukcja lornetki została specjalnie zaprojektowana by poprawić ergonomię. W serii NL zastosowano przemyślane osłony obiektywów, które są mocowane w konstrukcji lornetki, dzięki czemu nie zgubimy ich w trakcie użytkowania. W komplecie znajduje się specjalnie zaprojektowany pasek, który posiada innowacyjny system łączenia oraz regulacji długości. Ponadto w pudełku znajdziemy osłony okularów oraz pokrowiec. Swarovski NL PURE wyznacza nowy standard dla lornetek najwyższej jakości. 
Innowacyjny system stabilizacji obrazu do serii NL PURE dostępny jest oddzielnie. Specjalne bazy w lornetce pozwalają na szybkie przyłączenie trzeciego punktu podparcia znacznie poprawiającego stabilizację obrazu. System posiada stopkę dopasowującą się do konta czoła obserwatora oraz szybką regulac&

 

Polecamy ogłoszenia:
Nóż mysliwski FALKE na zamowienie
cena 730 zł
dubeltówka Merkel 147S na pełnych zamkach
cena 9999 zł
wysoka muszka do karabinu Schmidt & Rubin
cena 120 zł