Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Ogłoszenie: sprzedam: psy myśliwskie

Sprzedam Airedale Terrier (FCI) -szczenięta
cena 4000 zł
 
Lokalizacja właściciela: Lubaczów (Podkarpackie)
Ogłoszenie 141102 z dnia 2021-10-13 13:38:43
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 516-035-170
email:
Adres internetowy: zlajafarmera.com.pl
Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 93

Opis:
W hodowli Złaja Farmera dnia 3 października 2021 r.
przyszły na świat piękne rodowodowe szczenięta rasy Airedale Terrier.
Rodzice szczeniąt:
- matka: CARMEN Jazzland (FCI )ur. 25.10.2016 r.
- ojciec: IMBIR Złaja Farmera (FCI), ur 24.10.2016 r.
to psy o wspaniałej psychice, bardzo odważne i współpracujące. Pies chętny na przygody. Nie ma takiego zajęcia, w którym Airedale Terrier nie uczestniczyłby ze swoimi opiekunami z radością. Jego żywotna i ciekawska natura oraz zrównoważenie i elastyczność sprawiają, że angażowanie tego teriera we wspólne zajęcia jest faktycznie przyjemnością dla obu stron.
Airedale cechuje wysoka inteligencja.W swojej naturze tej brytyjskiej rasy leży otwartość i zaufanie wobec człowieka. W stosunku do swojej ludzkiej rodziny Airedale Terrier jest wiernym i godnym zaufania kompanem, którego nietrudno zmotywować do ćwiczeń wychowawczych, jeśli tylko znajdzie się w nich przy okazji element zabawy.
Airedale Terriery potrafią być niesamowicie pogodne i dbać o nastroje opiekunów poprzez swoją wesołą i beztroską osobowość. Szczególnie bliskie więzi psy te wypracowują w stosunku do dzieci.
Airedale Terrier także wobec innych psów okazuje się być pokojowo nastawiony, także nic nie stoi na przeszkodzie, by zamieszkał pod jednym dachem z drugim psem — naturalnie, o ile został za młodu odpowiednio socjalizowany.
Jest to rasa o wielkim potencjale myśliwskim wyklucza nory, naturalny aport, świetny po farbie. Uwielbia wodę, ze względu na to iż posiada włosy doskonale radzi sobie w gęstych zaroślach. Bardzo szybko się uczą, a z ułożeniem nie ma żadnych problemów.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.


       

Polecamy ogłoszenia:
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - oferta krycia
cena 1 zł
Jagdteriery
cena 0 zł