Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
email: hasło: Przypomnij hasło Utwórz konto
Ogłoszenie: sprzedam: psy myśliwskie

Sprzedam Jagdterier szczeniaki W STARYM TYPIE
 
Lokalizacja właściciela: Lubań (Dolnośląskie)
Ogłoszenie 140271 z dnia 2021-09-14 13:13:14
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 518-615-688
email:
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 219

Opis:
 Witam,
Oddam ur. 9 lipca, dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione jagi z bardzo dobrego skojarzenia rodziców z mojej własnej linii psów w starym typie - nie cherlawym i nie karłowatym z jakimiś szpiczastymi kufami, jakich teraz jest pełno. 
 
Wolne są jeszcze jeden samiec i jedna suczka; dwie suki zostawiam z tego miotu dla siebie, co najlepiej dowodzi o jakości miotu - dziadostwa nikt dla siebie nie trzyma. 

Rodzice z fukncjonalną sierścią, mocnym, kompletnym uzębieniem, silnymi kufami i BARDZO MOCNYM KOŚĆCEM. Wielka pasja: jeżeli są dziki, to nie ma, że nie znajdą. Podkładam je komercyjnie na zbiorówkach, ale głównie polują ze mną indywidualnie z dubeltówką, co jest właściwym miernikiem pracy dzikarza. Mają one też duże sukcesy w tępieniu drapieżników: od szopów po kuny, w kontakcie z borsukiem oboje robią od razu chwyt. Przy tym ten miot jest cenny, bo są to psy o stabilnej psychice, poukładane genetycznie (nie trzeba było do niczego szkolić, matka jest mądra jak owczarek niemiecki, tylko mówić nie umie). Szczeniaki mają taką psychikę, że już teraz niczego się nie boją. 

Wiadomo, że każdy swoje chwali, ale jest to naprawdę najlepsza okazja do nabycia dzikarza/norowca na wysokim poziomie genów i eksterieru. ja na tym nie zarabiam. Zależy mi tylko, żeby pieski poszły w ręce konkretnych właścicieli, by nie degenerować rasy. 
   

Polecamy ogłoszenia:
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - oferta krycia
cena 1 zł
Wybitny miot wyżły niemieckie krótkowłose ZKwP FCI
cena 3500 zł