Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem, nie informuj mnie o tym.
Ogłoszenie: sprzedam: psy myśliwskie

Sprzedam Mały Gończy Gaskoński ZKwP/FCI zapowiedź miotu
cena 2500 zł
 
Lokalizacja właściciela: Ostrzeszów (Wielkopolskie)
Ogłoszenie 122511 z dnia 2020-06-22 08:44:32
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 530-397-256
email:
Adres internetowy: https://www.facebook.com/Saltus-Nuntius-FCI-111289933956737
Drukuj
Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 224

Opis:
Miło nam poinformować, że w naszej hodowli "Saltus Nuntius" (z łac. Leśny Goniec) na początku lipca br. spodziewamy się szczeniąt.
Nasza hodowla zarejstrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce, który jest członkiem FCI.
 
*
Matka:ANGEL TOUCH Crystalline Quality, Champion Polski, 4x najlepsza dorosła suka, 4x CWC, 2x BOB, BOS & CACIB. Suka aktywnie polująca, wykorzytywana głównie jako tropowiec. Na codzień wychowuję się z dziećmi, z którymi uwielbia się bawić.
 
*
Ojciec:BRUNO z Tremesku, Chapion Polski, na wystawach zawsze otrzymywał ocenę doskonała. Na codzień dzikarz, w sezonie zbiorówek podkłada komercyjnie w grupie Psiarze Galicji. Dzikarz pełną "gębą". Ojciec kilku miotów z których są sprawdzone dzikarze i tropowce.
 
*
Mały Gończy Gaskoński, to pies idealny dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas oraz dla myśliwych, którzy chcą mieć niezawodnego kompana do polowań. Są to psy niezwykle łagodne oraz spokojne wobec wszystkich domowników oraz innych psów. To tolerancyjny i cierpliwy towarzysz dzięcięcych zabaw. Mały Gończy Gaskoński charakteryzuje się niepowtarzalnym, melodyjnym graniem, bardzo charakterystycznym dla tej rasy psów. Psy tej rasy mają również wybitny zmysł węchu i wykazują bardzo duże chęci do pracy na otoku. Nawet w niesprzyjających warunkach potrafią w skupieniu i wytrwale z nosem przy ziemi podążać po tropie.
 
*** Osoby zainteresowane miotem serdecznie zaparaszamy do wstepnej rezerwacji szczeniąt z tego skojarzenia, które będą do odioru mniej wiecej w połowie września 2020r. oraz do odwiedzania naszej strony na facebooku "Saltus Nuntius FCI", gdzie znajdą Państwo jeszcze wiecej informacji i zdjęć psów.***
 
*
Każdy nowy właściciel wraz z psem otrzyma:
-spersonalizowaną książeczkę zdrowia oraz teczkę dokumentów (wszystkie szczeniaki będą zaszczepione, odrobaczone     

Polecamy ogłoszenia:
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - oferta krycia
cena 1 zł
posokowiec bawarski - oferta krycia
cena 1 zł
Szkolenie psów myśliwskich
cena 1234 zł