Jak zwrócić uwagę na swoje ogłoszenie

Portal www.optykamysliwska.pl jest bardzo popularnym portalem myśliwskim. Z jednej strony odwiedza go wielu myśliwych zainteresowanych optyką, a z drugiej znajduje się na nim nieprzebrana ilość ogłoszeń.

Ogłoszenia są umieszczane w porządku chronologicznym. Oznacza to że Twoje ogłoszenie w momencie zamieszczania znajdzie się na pierwszej, najlepiej widocznej pozycji. Za chwilę jednak zostanie zepchnięte przez następne, nowsze ogłoszenia na gorszą (mniej widoczną) pozycję. Nie będzie się wtedy już tak rzucać w oczy i nabywcy trudniej będzie go wyłowić z pośród pozostałych ogłoszeń (których jest naprawdę wiele).

Ogłoszenia wyróżnione rzucają się w oczy - znajdują się zawsze na początku listy. Najstarsze ogłoszenie wyróżnione zawsze będzie powyżej najnowszego ogłszenia zwykłego - będzie więc lepiej widoczne!

Dodatkowo, ogłoszenia ta mają WIĘKSZE miniaturki oraz większe zdjęcia, co poprawia ich atrakcyjność.

Koszt wyróżnionego ogłoszenia to tylko 38 zł - jest na tyle niewielki że warto go ponieść aby szybko sprzedać niepotrzebną optykę. Przekonaj się sam!

Nowość!

Ogłoszenia promowane wyświetlają się cyklicznie w ramce po prawej stronie. Widoczny jest początek opisu, cena przedmiotu, a także dwie miniaturki zdjęć.

Dodatkowo, ramka przesuwa się wraz z przewijaniem treści strony, dzięki temu promowane ogłoszenia są zawsze widoczne.!

Koszt promowanego ogłoszenia to tylko 38 zł.

 

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

Chciałbyś zamieścić ogłoszenie? Możesz to zrobić za pomocą prostego formularza.

Witold Janicki