email: hasło: Przypomnij hasło Utwórz konto
reklamuj się na www.optykamysliwska.pl

Chcesz wypromować swój sklep z bronią, biuro polowań lub inną firmę z branży i dotrzeć z ofetą do szerokiego grona myśliwych i strzelców? Mogę Ci w tym pomóc!


Zarówno dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce (sprawdź!), jak i bardzo dużej świadomości wśród myśliwych, www.optykamysliwska.pl jest bardzo popularnym portalem myśliwskim i posiada 62 923 unikalnych użytkowników a liczba odwiedzin sięga 229 100 miesięcznie i ciągle rośnie (dane za styczeń 2016). Liczba odsłon przekroczyła już dawno 1 313 976 (tak, grubo ponad milion! -jest to bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy mają reklamy wyświetlające się na każdej stronie portalu).

Dla wyjaśnienia dodam że liczba ta (63 tysiące) jest większa od nakładu największych, tradycyjnych, myśliwskich publikacji prasowych (a także innych publikacji traktujących o broni i strzelectwie - razem wziętych). Koszt reklamy jest natomiast nieporównywalnie TAŃSZY od reklamy w prasie drukowanej! Dodatkowa przewagą jest to, że portal - w poszukiwaniu wartościowych ogłoszeń - odwiedzany jest codziennie!

analiza odwiedzin portalu www.optykamysliwska.pl

Portal adresowany jest tylko do bardzo wąskiej grupy odbiorców: myśliwych oraz innych posiadaczy broni strzeleckiej. A reklama skierowana do właściwie sprecyzowanej grupy docelowej: wyjątkowo skuteczna!

Forma reklamy jaką mogę zaproponować to, oprócz ogłoszeń wyróżnionych, bannery na stronie głównej oraz na nagłówku, widoczne na każdej podstronie. Z czasem pojawią się także inne formy reklamy.

Nie zastanawiaj się dłużej! Chcesz wiedzieć więcej? Po prostu Kliknij tutaj!

do usłyszenia
Witold Janicki
www.optykamysliwska.pl