email: hasło: Przypomnij hasło Utwórz konto
Ogłoszenie: sprzedam: broń: sportowa

Sprzedam Beretta 1301 Comp Pro
cena 8800 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Warszawa (Mazowieckie)
Ogłoszenie 135759 z dnia 2024-05-15 06:07:21
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 784-695-388
Adres internetowy: https://twojabron.pl/

Zadaj pytanie

Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 15140

Opis:
Nowość w sklepie Twoja Broń. Wyczynowa strzelba sportowa 12/76 Beretta 1301 Comp Pro, która od podstaw została zaprojektowana w oparciu o wskazówki najlepszych zawodników IPSC.
 
Strzelba wnosi zupełnie nową jakość w kwestii łatwości obsługi, uniwersalności i dostosowania do preferencji strzelca. Z komorą zamkową w emblematycznym dla włoskiego producenta błękitnym kolorze wyróżnia się też niecodziennym designem.

Broń posiada fabrycznie powiększony magazynek, który został opracowany przez Toni Systems i może pomieścić 10 naboi. Dodatkowe doładowanie ułatwia specjalnie zaprojektowana łyżka, na stałe pozostająca w dolnym położeniu. Powiększone zostało również okno wyrzutu łusek.

Kolba i czółenko broni wykonano z wysoko przyczepnych materiałów syntetycznych, a pewność uchwytu dodatkowo poprawiają gumowe wstawki na kolbie, bace i chwycie. 1301 Comp Pro została też wyposażona w system Kick-Off Plus, który aż o 40% redukuje odrzut broni, a jej obsługę dodatkowo ułatwiają powiększone manipulatory.

Lufę wykonano z wysokojakościowej stali w technologii Steelium Optima Bore HP, która znacząco poprawia prędkość i skupienie śrutu. Dzięki zastosowaniu wysokiej szyny ograniczono podrzut i odrzut broni. Precyzję strzelby dodatkowo zwiększają trzy dołączone do zestawu czoki Optima Choke HP Black Edition.
 
Sprzedaż ratalna na broń i pozostały asortyment!
Od 3 do 60 RAT! Zadzwoń po więcej informacji!

 

Polecamy ogłoszenia:
Tłumik CZ Tikka Blaser Sauer i inne.
cena 880 zł
Karabin BREN S1 CZ 805
cena 9000 zł
oryginalny montaż BLASER
cena 1360 zł