email: hasło: Przypomnij hasło Utwórz konto
Ogłoszenie: sprzedam: broń: varmint

Sprzedam SZTUCER TIKKA T3x VARMINT
cena 6290 zł
 
Stan: nowy
Lokalizacja właściciela: Warszawa (Mazowieckie)
Ogłoszenie 79674 z dnia 2023-05-26 06:26:28
Bezpośredni kontakt do właściciela: tel: 784-695-388
Adres internetowy: https://twojabron.pl/

Zadaj pytanie

Liczba wyświetleń tego ogłoszenia: 28557

Opis:
Sztucer Tikka T3x Varmint, jeżeli chodzi o celność i powtarzalność zarówno na strzelnicy jak i w terenie, to model Tikka T3x Varmint, nie ma sobie równych. Precyzyjna, ciężka, swobodnie pływająca lufa skutecznie eliminuje wibracje i nie przegrzewa się, nawet podczas szybkiego strzelania. Oksydowana Lufa wykonana jest z wysokojakościowej stali. 

Zmiany w nowej wersji T3x:
Wyposażona jest w metalową osłonę zamka wpływającą pozytywnie na wytrzymałość broni,Okno wyrzutowe zostało powiększone w stosunku do starszych modeli,Ulepszony rygiel,Powłoka redukująca dźwięk,Bardziej miękka stopka,Zmieniona powierzchnia chwytów w celu zwiększenia komfortu,Modułowa osada to nowatorski system wymiany chwytu pistoletowego oraz osady,Dostępna jest najpopularniejszych kalibrach, w wersji z przyspiesznikiem i bez niego, a także w wersji dla strzelców leworęcznych.

Lufa:
Jedną z największych zalet broni Tikka są ich lufy zaliczane do grupy najbardziej trwałych i najcelniejszych na świecie w katalogu wyboru seryjnego. Lufa Tikki T3 jest wykonana ze stali chromowo molibdenowej metodą kucia na zimno. Osada:Lekka, ale wytrzymała- wykonana z drewna orzechowego, albo tworzywa sztucznego zbrojonego włóknem szklanym z chwytem pistoletowym. Precyzyjnie wykonana, na chwycie, "rybia łuska" dodaje komfortu oraz umożliwia pewniejszy chwyt. Wszystkie kolby sztucerów T3 posiadają bączki i są zakończone gumową stopką amortyzującą odrzut broni.
sprawia, że jego obsługa jest łatwa i wygodna.
 
Zamontowanie lunety oraz ustawienie broni bezpłatne, dostępne na poczekaniu. 
Możliwość przetestowania różnych rodzajów broni i wersji Tikki, na naszej strzelnicy przed dokonaniem zakupu. 


Polecamy ogłoszenia:
montaże Balzer
cena 5000 3000 zł
Celownik termowizyjny Dipol ts 1200 d 50
cena 10350 zł
IŻ 27EM
cena 700 zł